Як інформує прес-центр СБ України, на початку 2015 року ділок запланував демонтувати для продажу дев’ять тисяч аеродромних плит та реалізувати понад сто п’ятдесят літаків. Він виготовив підроблені документи, на підставі яких звернувся до суду із заявою про визнання власності та витребування майна центру.

Незважаючи на те, що власником держпідприємства є Міністерство інфраструктури України, сам центр ніяких правових відносин з комерційними структурами не мав, але суд виніс рішення про визнання права власності на майно на користь підприємця.

Завдяки втручанню співробітників спецслужби протиправне рішення оскаржила прокуратура. Під час обшуків за місцем роботи та в помешканні бізнесмена правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує організацію протиправної схеми.

Відповідно до відкритого кримінального провадження, затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 15 та ст. 113 Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За матеріалами СБ України прокуратура відкрила кримінальне провадження за ст. 375 Кримінального кодексу України проти судді, який виніс неправомірне рішення щодо майна аеродрому.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до шахрайської схеми.