На місцевих виборах 25 жовтня керівник управління комунального майна Львівської міської ради Інна Свистун балотувалася за списками "Самопомочі" відразу до двох місцевих рад — до Львівської міської ради та Львівської обласної ради. Як сумно жартують деякі спостерігачі, очевидно, для того, аби була можливість вибрати, в якій із рад вкрасти вийде більше.

Досі Свистун була головою фракції "Самопоміч" у Львівській обласній раді і секретарем депутатської комісії з питань комунального майна та приватизації.

З серпня 2013 року Інна Свистун — начальник управління комунальної власності Львівської міської ради. Вона — багаторічна соратниця і кума міського голови Львова Андрія Садового. Відома як організаторка "Афери століття" — наймасштабнішої в історії України схеми із розкрадання комунального майна.

У травні цього року прокуратура висунула Свистун підозру в черговому злочині — заниженні вартості майна у центральній частині міста в десятки разів на користь своєї ж партії "Самопоміч". ЗМІ вже охрестили цю справу "Аферою століття —2".

Як зазначають експерти, чоловік Інни Свистун сьогодні проживає в Канаді і за їхніми припущеннями може допомагати Андрієві Садовому виводити капітали в канадські і польські банки. Підтвердженням цієї інформації може стати той факт, що Андрій Садовий досить часто відвідує ці країни.

Більше про Інну Свистун та її досягнення читайте у попередніх публікаціях: