Недавно поліцією Іспанії на території цієї країни були затримані двоє громадян нашої держави, що разом з колишніми високими посадовими особами України підозрюються у відмиванні грошей, повідомив сьогодні на брифінгу в Києві начальник Центрального бюро Інтерполу в Україні Кирило Куликов.

За його словами, у цій справі проходить досить велика кількість осіб попередньої влади, що підозрюються у відмиванні великих сум грошей, які йшли через офшорні зони в Іспанію.

Разом з цим, було виявлено у затриманих осіб на території Іспанії більш 50 квартир і кілька готелів. "Вони знаходилися у власності низки офшорних компаній, якими розпоряджалися і керували громадяни України", - додав Куликов. Він сказав, що прізвища великих чиновників колишнього уряду усім відомі.

Щодо того, яку ж саме роль виконували затримані громадяни України на території Іспанії, Куликов сказав, що вони були менеджерами середньої і вищої ланки, що діяли від імені і за дорученнями колишніх українських чиновників.

Нагадаємо, що наприкінці червня іспанська поліція провела найбільшу в історії Європи спецоперацію проти іноземної організованої злочинності, що завершилася арештом 28 осіб. Серед затриманих є громадяни Грузії, Росії, України, Молдови.

MigNews