В Ужгороді зареєстровано першого кандидата на посаду мера – Тетяну Мясковську. Про це повідомив голова Ужгородської міської територіальної виборчої комісії Юрій Келемен. Кандидат на посаду мера подала усі необхідні документи, у тому числі 500 підписів громадян на свою підтримку (необхідний мінімум – 300 підписів). Про це повідомили 31 січня в Незалежному громадському прес-центрі «Закарпатський вибір–2006».

Тетяна Мясковська балотуватиметься шляхом самовисування. В аналогічний спосіб за посаду мера мають також намір боротися ще шість осіб: Павло Мешко, Андрій Ковальчук, Дмитрій Сидор, Анатолій Мальований, Пилип Щерба та Юрій Майборода.

За інформацією Ужгородської міськрайонної юстиції, станом на 20 грудня в обласному центрі зареєстровано 83 організації партій. До 13 лютого бажаючі брати участь у виборчих перегонах повинні подати відповідні заяви і пройти реєстрацію в Ужгородські ТВК. Як поінформували у міській ТВК, наразі не надійшло жодної заяви.

На минулих виборах в Ужгороді діяла 41 дільнична виборча комісія та шість спецдільниць. Сьогодні розглядається питання про збільшення кількості ДВК до 51, оскільки, згідно з новим законом, одна дільнична виборча комісія повинна охоплювати не більше 2000 виборців. Вирішення питання – за найближчою сесією міськради.

Тетяна Мясковська є керівником проекту рекламно-інформаційного тижневика «Афіша Закарпаття».

ЗІК