Про це повідомляє joinfo.

Зокрема, у зверненні старців мовиться про те, що в даний час «сили пекельні тріумфують», адже йде братовбивча війна. Антислов’янська політика, яку веде президент РФ Володимир Путін, розпалила ворожнечу між українськими та російськими народами. А раніше цього не вдалося досягти жодній антиросійській пропаганді за останні сто років.

Настоятель афонської обителі закликає до покаяння народи Русі. Він також відзначає, що військовий конфлікт в Луганській та Донецькій областях не є війною за свободу «Новоросії». Настоятель каже, що це спровокована «русорубка».

Водночас настоятель Афонської обителі спростував раніше поширену інформацію, ніби бойовики ДНР отримали благословення від афонських старців на боротьбу з українським народом. Він заявив, що братовбивство в Україні не благословляють і за нього не моляться.

Зазначимо, у березні цього року після літургії на свято Торжества Православ'я Ієросхимонах Афанасій разом з карульскими монахами проголосили анафему Путіну. Він був названий «згубником народу російського».