Представники Всеукраїнського громадського комітету підтримки аграрної реформи та екологічної партії «Райдуга» пікетували будинок Міністерства аграрної політики України на Хрещатику.

Як повідомив заступник голови екологічної партії «Райдуга» Олексій Шляхов, метою пікету є негайне звільнення міністра Баранівського, зустріч з Президентом України Віктором Ющенком та прем’єр-міністром Юлією Тимошенко для обговорення проблемних питань агропромислового комплексу та привертання уваги правоохоронців і засобів масової інформації до проблем АПК.

«А проблем тут дуже багато, починаючи від корупції, закінчуючи розкраданням державного майна в особливо великих розмірах», - наголосив Олексій Шляхов.

Також він додав, що на сьогоднішній день аграрний сектор недосконалий, «тобто як такого реформування не було, бо в жодному населеному пункті немає землі з резервного фонду, їх роздали та розікрали. Жодна сільрада на має плану проекту розвитку села. А для, того щоб село розвивалося, йому потрібно як мінімум на кожного жителя місце для роботи. Відповідно, якщо населений пункт 3000 чоловік – то йому треба отримувати 7-8 мільйонів гривен зарплати, а виробництво має крутитися на 30-40 мільйонів гривень».

Київ-прес-інформ