Академічна спільнота Львівського національного університету ім. Івана Франка звернулась до генерального секретаря Організації з безпеки та співробітництва в Європі Яна Кубіша з проханням до усіх учасників засідання Ради Міністрів ОБСЄ надалі дотримуватися політики посередництва і сприяння в стабілізації політичної ситуації в Україні.
Про це йдеться в зверненні академічної спільноти Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Під час першого і другого туру виборів сотні студентів різних українських університетів як перекладачі супроводжували представників ОБСЄ та інших міжнародних інституцій на виборчих дільницях. Разом зі спостерігачами вони часто ставали свідками нецивілізованої поведінки та незаконних дій на виборних дільницях. Саме тому наші студенти попросили нас звернутися в усі впливові Міжнародні інституції та організації за допомогою у моніторингу надзвичайно важливого процесу переголосування другого туру виборів в Україні, — йдеться у зверненні.
6-7 грудня в Болгарії (Софії) відбудеться засідання Ради Міністрів ОБСЄ, на якому планується обговорення політичної ситуації в Україні.