Про це академік заявив сьогодні під час відкриття міжнародного форму з розвитку фермерства «AGROPORT West 2016», передає кореспондент «Вголосу».

Ярослав Гадзало зазначив, що посіви сої та гороху нині є прекрасним виходом для аграрного бізнесу, оскільки мають більшу рентабельність, ніж виробництво соняшнику чи кукурудзи.

«Не обов’язково сіяти соняшник. Соя і горох – бізнесові культури, які дуже дорого коштують на ринку і мають очевидний ефект – не замислюють ґрунти, дають гарний урожай і залишають після себе на кожному гектарі посівів одну тонну чистого  органічного азоту, доступного для рослин», – сказав академік.

Він пояснив, що раніше Україна практично не випускала органічних засобів захисту рослин, сьогодні ж науковці пропонують аграріям певні препарати для обробітки насіння, які позитивно впливають на родючість ґрунтів.

«Ми вирощуємо в Україні більше 3 млн га тільки сої та інших зернобобових культур, а це фактично до 3 млн тонн чистого азоту, переведених на урожай. Отже завдяки цьому можемо додатково отримувати більше 10-ти млн тонн зерна. Тобто йдеться про реальні пропозиції для аграрного сектору: оскільки нам не вистачає органіки, ми можемо скористатися посівами зернобобових», – пояснив Ярослав Гадзало.

Президент Національної академії аграрних наук також нагадав присутнім, що 2016 рік Організація Об’єднаних Націй не випадково визнала роком зернобобових культур.

«З 90-х років в Україні на 3,8% скоротилося поголів’я великої рогатої худоби, майже на 4% зменшилася кількість свиней і більше, ніж у 10 разів, овець, а Львівщина та її гірські райони завжди славилися випуском цієї продукції. Мусимо зрозуміти, що в один день нам не вдасться збільшити поголів’я великої рогатої худоби до тої кількості, яку мали раніше,тому важливо звернути увагу на новації, які пропонують науковці аграріям. Соя та горох – кращих культур ніхто ще не придумав. Це прекрасний вихід для аграрного бізнесу», – підкреслив науковець.