Інтерв'ю прозвучало в ефірі телеканалу НТВ, пише «РБК Україна». 

"Ми розуміємо, що в даному випадку ми ніяк не могли за рік підняти економіку на такий рівень, щоб відремонтувати, привести в порядок і створити сервіс на території наших об'єктів, такий же, як у Туреччині або Єгипті, які до цього 20 років йшли", - сказав Аксьонов.  Інфраструктура і сервіс залишають бажати кращого.

За його словами, у непростій ситуації, коли з-за санкцій Заходу і України в Криму немає міжнародних рейсів в аеропортах і портах, є складнощі в роботі безпосередньо з інвесторами, "туристична база без обігових грошей, на превеликий жаль, проривних речей не зробить".

Аксьонов підкреслив, що в Криму є достатня кількість об'єктів інфраструктури, які можуть приймати туристів і забезпечувати гідний сервіс. "Глава" Криму висловив упевненість в тому, що, як мінімум, половина приватних санаторіїв на території республіки може забезпечити сервіс, "близький" до турецького.

Нагадаємо, бронювання новорічних турів до Криму має поодинокий характер, туристи чекають на вирішення проблем зі світлом.