Як повідомляє «Polskie Radio», під час заворушень відбулися також сутички з поліцією, в результаті чого 10 осіб було заарештовано, а деякі отримали поранення.

Багато мітингувальників було під впливом алкоголю. Ситуацію правоохоронці взяли під контроль після застосування кийків і гладкоствольної зброї. Як повідомила представник поліції міста Ястшембе-Здруй Магдалена Шуст, у заворушеннях брали участь не тільки шахтарі, а й футбольні хулігани, які закривали обличчя. За її словами, протестувальники кидали в бік поліції тротуарну плитку, скляні пляшки й петарди.

Лідери профспілок дистанціювалися від цих подій. На цей момент ситуація перебуває під контролем. Однак протести на шахтах загострюються через відсутність ефективних переговорів.

Нагадаємо, в п'яти шахтах Ястшембської вугільної компанії 28 січня вранці почався страйк – шахтарі призупинили видобуток вугілля. Мітингувальники висувають п'ять вимог, зокрема відмова від плану економії та від звільнення 9 лідерів профспілок, головна вимога – зміна правління компанії.