Шосту добу 10 вчителів у п’яти наметах голодують під стінами обласного виборчого штабу Віктора Януковича у Львові.
„Незважаючи на те, що сьогодні вночі температура була мінусовою, вже холодно, всі голодуючі почувають себе нормально. Чергова ніч пройшла без ексцесів”, ― розповів „Контекст-медіа” голова Львівського обласного об’єднання вільних профспілок освіти і науки Андрій Соколов.
Як повідомляло агентство, 7 жовтня 10 львівських вчителів, незважаючи на заборону суду, розбили намети під стінами Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича і оголосили безстрокове голодування. Голодування є перманентне. 10 вчителів одночасно беруть участь в ньому протягом трьох днів, після чого їх змінюють інші.
Вчителі вимагають від прем’єр-міністра зобов’язати виконавчі служби виконати рішення судів щодо виплати вчителям заборгованостей за ст. 57 закону про освіту.
8 вересня Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича оприлюднив заяву, в якій вимагає від влади Львова припинити акцію з огляду на те, що вона, на їх думку, є антизаконною.
14 жовтня вчителі мають наміть розширити акцію і планують у найближчу розбити намети біля приміщень Львівської міської ради та Львівської ОДА.