Сьогодні у Львові активісти ГК „Пора!” повідомили про напади на них у Закарпатті.
Про це три активісти ГК „Пора!” розповіли під час прес-конференції.
Вони розповіли про те, що 44 активісти виїхали у Закарпаття працювати спостерігачами на виборчих дільницях, але 30 з них з різних причин повернулись до Львова, тому спостерігати за перебігом глісування залишились 14 чоловік.
15 листопада у с. Рокошино на 5 активістів „Пори!” був скоєний напад людьми, які „приїхали на джипах та ВАЗах”. За словами активістів, люди кримінальної зовнішності побили хлопців і дівчат та нанесли їм ушкодження середньої важкості. У всіх постраждалих на тілі залишились гематоми, у однієї дівчини стався внутрішній крововилив.
16 листопада „представники кримінального світу” скоїли напад на активістів „Пори!” у центрі м. Мукачево.
За словами представників ГК „Пора!” працівники правоохоронних органів не тільки не допомагали їм, а й перешкоджали у їх роботі. Так працівниками міліції були вибиті двері у приміщення, в якому проживали активісти. Також працівники міліції відмолись реагувати на заяви студентів про їх побиття.
Представники студентського руху повідомили про те, що коли вони прийшли на дільниці спостерігати за перебігом голосування, їм чинили опір депутати від СДПУ(О). Щоправда, невідомо, були це народні депутати чи депутати місцевих органів самоврядування. Сутичка між активістами ГК „Пора!” та представниками СДПУ(О) сталась на 71 ТВК.