Документи на користування землею отримали на цей раз члени кооперативу «Мічурінець» Шевченківського району міста.

Цільове призначення усіх земельних ділянок: для ведення садівництва.

Кожному з щасливих власників землі вручали також вітальну листівку від Юлії Тимошенко.

Керівник львівського міського виборчого штабу Тимошенко Володимир Костик наголосив, що активісти команди Тимошенко у Львові допомагають реалізації програми уряду щодо безкоштовної видачі селянам державних актів на право власності землі. «Ми попрацювали багато, роз’яснюючи людям важливість урядової ініціативи, а також допомагаючи їм у виготовлені та отриманні актів», - розповів він.

У Львові загалом право на отримання держакту на землю мають 1239 осіб, з них заяви на отримання подали 1090. У свою чергу, з тих, хто подали заяви, понад 400 осіб акти вже отримали. Ще 327 актів вже вироблено і незабаром їх вручать людям, - запевнив Володимир Костик.

На початок грудня із 252 174 селян Львівщини, які мають право на безкоштовне отримання держактів, заяви подали уже 123 тисячі, тобто майже половина. Отримали державні акти права власності на землю – 12,5 тис. осіб.

Як відомо, постановою № 844 уряд Юлії Тимошенко закріпив право громадян на безкоштовне отримання державних актів права власності на землю.

Нагадаємо, що термін дії постанови уряду про спрощену процедуру видачі державних актів прав власності на землю є безстроковим. Для отримання держакту  необхідно подати у відповідні органи Держкомзему: копію паспорта; копію ідентифікаційного коду; заяву про оформлення та видачу державного акта на право власності на земельну ділянку, а також довідку із сільради, яка підтверджує факт володіння даною земельною ділянкою.

Державний акт на право власності згідно постанови уряду Тимошенко може складатися на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель;  ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів, а також садівництва.