Про це в коментарі «Вголосу» розповів голова Малехівської сільської ради Володимир Сеньковський.

За його словами, основне питання, що хвилює нині громаду, – вирішення екологічної проблеми сміттєзвалища і кислих гудронів. Через це активісти вимагатимуть від Садового не закривати очі на проблему, а навпаки – розпочати процес рекультивації сміттєзвалища, а згодом – будівництва сміттєпереробного заводу.

Також представники громади наполягатимуть на вирішенні питання кислих гудронів, що належать «Львівському дослідному нафтомаслозаводу».

«Самостійно «Львівський дослідний нафтомаслозавод» не вирішить питання кислих гудронів, а чинне законодавство не відрегульоване і все звалює на арбітражного керуючого санації заводу. Тому ми хочемо, щоб Садовий пояснив громаді своє бачення того, як вирішити цю екологічну проблему. Бо ніхто кислі гудрони не досліджував, і ми не знаємо справжніх збитків від їхнього зберігання», – пояснив Володимир Сеньковський.

Окрім того, представники громади планують нагадати міському голові Львова його невиконані обіцянки: будівництво школи і водопроводу в Малехові.

Зустріч ініціативної групи призначено на 17:00.

Як писав «Вголос», 22 січня зранку активісти Малехова та Великих Грибовичів заблокували в’їзд машини зі сміттям на Грибовицьке сміттєзвалище.

Люди вимагали зустрічі із Садовим через невиконані обіцянки.