Від Людмили Шереметьєвої активісти вимагали організувати судове засідання.

На це їм відповіли, що вони помилилися дверима і пообіцяли викликати поліцію.

«Ми поспілкувалися із зачиненими дверима, проте залишили судді групу наших активістів, щоб ті допомогли їй безпечно дістатися суду, аби вона по дорозі не захворіла чи взагалі не зникла», - розповів перший заступник голови «Національного Корпусу» Назар Кравченко.

Як уже писав Вголос, прокурор САП зазначив, що о 23.50, коли спливає термін обмеження пересування глави ДФС, Роман Насіров зможе податися, куди захоче

Нагадаємо, під будівлею Солом’янського суду Києва, де очільникові ДФС Роману Насірову мали обрати запобіжний захід, зібралися нардепи та громадські активісти з вимогою провести засідання суду та не дати можливості вивезти Насірова з будівлі.

Як уже писав Вголос, адвокати підозрюваного у розкраданні 2 млрд державних коштів та відстороненого від виконання обов'язків очільника Державної фіскальної служби України Романа Насірова припускають, що сьогодні після 23.50 год чиновнику можуть вручити нову підозру.

Раніше активісти руху «Автомайдан» заблокували виїзди з території Солом’янського райсуду столиці, де перебуває усунений з посади і підозрюваний у розкраданні 2 млрд грн із держбюджету очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Між тим, детективи НАБУ та прокурори САП разом із затриманим головою ДФС залишатимуться у залі суду до продовження засідання або завершення терміну тимчасового тримання підозрюваного під вартою.

«Вголос»