Близько сотні мітингувальників біля посольства ФРН скандували: «Вам не треба криваві гроші!» і «Путін – геть!».

Мітингувальники намагались передати представникам дипмісії звернення про запровадження економічних та політичних санкцій проти російських чиновників, причетних до ескалації ситуації в Криму, проте до демонстрантів ніхто не вийшов, тому вони залишили звернення у скриньці для повідомлень посольства.

Після мітингу біля Посольством Німеччини мітингувальники пішли до Посольства Франції в Україні, дорогою вигукуючи: «Геть російських окупантів!» та «Приєднуйтесь до нас!».

Проходячись повз Посольство Польщі, активісти зупинились на декілька хвилин та скандували: «Дякуємо!», щоб висловити вдячність польській дипломатичній місії за підтримку українському народу.

Під Посольством Франції в Україні на вулиці Рейтарській мітингувальники зайняли одну смугу проїжджої частини, вони вишукувались біля центрального входу з плакатами і скандували: «Санкції негайно!».

Активістам вдалось передати звернення про запровадження санкцій проти росіян представнику французького дипломатичного відомства.

Також активісти пікетували Посольство Великої Британії в Україні Вони, крім звернення про запровадження санкцій, яке було передано охоронцям посольства, нагадали дипломатам, що Британія є гарантом суверенітету та територіальної цілісності України відповідно до Будапештського меморандуму 1994 року.

Джерело: УНІАН

Фото: УНІАН