Для цього активісти та «надзвичайники» встановили намет у центрі Львова, повідомили «Вголосу» в ГО «Розвиток громади».

У наметі перехожі мають можливість побачити вибухонебезпечні предмети та екстрену валізу. Також людям роздають посібники, розроблені Головним управлінням ДСНС України у Львівській області спільно з громадською організацією «Розвиток громади». У невеликому буклеті описано необхідні дії населення під час надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Таким чином, мешканці можуть отримати конкретну інформацію про те, як швидко та ефективно діяти в найкритичніших ситуаціях.

Інформаційні намети діятимуть протягом тижня в центральній частині міста: на просп. Свободи, 49, просп. Шевченка, 7, пл. Галицькій, 2, пл. Ринок, 1, з 12:30 до 16:00.

Як писав «Вголос», це вже не перша спільна акція «Розвитку громади» та рятувальників. У квітні вони проводили акцію під назвою «Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру».

Нагадаємо, громадська організація «Розвиток громади» разом з Головним управлінням ДСНС України у Львівській області у березні-травні 2015 року провели низку ознайомлювальних лекцій для школярів Львова.