Напередодні Різдва Христового спільно з церквою Воскресіння Христового було проведено благодійну акцію для дітей з малозабезпечених сімей, які проживають у Зборівському районі Тернопільської області. У межах акції діти отримали можливість відвідати та оздоровитись у Аквапарку «Пляж».

«Організовуючи благочинні заходи для наших маленьких українців та даруючи їм свято, насправді хотілось би, щоб соціально відповідальних  галичан з кожним роком ставало все більше, щоб доброчинність стала нормою і правилом суспільного буття кожного свідомого українця не лише у переддень свят, а й у повсякденному житті. 

Зимові свята для дітей – це одні з найсвітліших та чудових свят. Приємно те, що ми маємо можливість створювати їм свято, разом з тим розповідати про наші добрі українські традиції новорічні та різдвяні.

Милосердя – це основа релігійної моралі, саме на наших вчинках ми вже сьогодні маємо змогу підтримувати та приймати участь у виховання нашої молодої, здорової нації». Як писав у своїх «Повчання дітям»  Володимир Мономах: «Будьте батьками сиріт, не залишайте  сильним губити слабких, не залишайте хворих без допомоги». 

ВЕСЕЛИХ СВЯТ!