"Америка - не містична держава, і американці, зрештою, звичайні люди, яких можна перемогти і покарати", - заявив аз-Завахірі в поширеному в інтернеті аудіозверненні. Своє звернення терорист записав через день після 12-ї річниці терактів 11 вересня. При цьому він закликав своїх прихильників здійснювати як невеликі теракти, так і масштабні і продумані атаки.

"Ми повинні спостерігати і використовувати будь-яку можливість для нанесення прямого потужного удару, навіть якщо нам буде потрібно на це кілька років", - підкреслив лідер "Аль-Каїди".

"Ми повинні виснажити економіку Америки, мотивуючи її здійснювати великі витрати на забезпечення безпеки. Слабким місцем Америки є її економіка, яка вже спотикається з-за великих витрат на забезпечення безпеки і на військові потреби", - пояснив аз-Завахірі.

У своїй заяві лідер "Аль-Каїди" також звернувся до своїх однодумців, воюють в Сирії, закликавши їх продовжити боротьбу проти президента Башара Асада і не співпрацювати зі світськими опозиційними угрупованнями.

Джерело: DT.UA