Про це журналіст написав на своїй сторінці у Фейсбук

«Багато років ЛОДТРК (Львівська обласна державна телерадіокомпанія) жила корупцією, крадіжками, клановими зв‘язками, родинними дрібними бізнесами навколо виробництва телепродукту (та й просто незаконними крамничками на теріторії), продажем ефіру, що їй не належав, джінсою та цілуванням влади нижче спини і припудрюванням (буквально) сановної голови особисто керівником», – йдеться у дописі.

Концерти на замовлення на львівському телебаченні Зураб Аласанія назвав «диким несмаком», а політичні телемайданчики – «нафталіном, не цікавим навіть родичам «ведучих» та гостей».

«Знимальні групи не рушили за межі компанії, допоки їм не було обіцяно 50 долярів або шмат їжі, або пару литрів бензину. Апаратні комплекси тупо розпродавались: в ефір філія виходить з двох комплексів, один з котрих належить облраді, інший – давно проданий ZiK-у (як і ефірний час). Кому не вдавалось захопити таки серйозні частини ефіру – купував поокремо програми (Львівські народні депутати тепер приїжджають до мене і просять залишити на роботі куплених з потрохами «ведучих», а їх програми – в ефірі).

Знаючи про весь непотріб, що відбувається в компанії – навіть добри люди з доброю метою починали використовувати негідні методи: так робилися релігійні високодуховні програми (купили ефірний час – та й годі. Проповідувати людям честь і гідність, порушуючи закон – який в тому божій дух, люди? Ну який?)», – пише голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

На думку Зураба Аласанії, все це широко прикривалося патріотизмом.

«Гучним, показовим, з галасом і биттям себе в груди, – йдеться у здописі, – Насправді ж – розділив аж три «військово-патріотичні» програми між військовими відомствами і родинними, знов ж таки, в них зв‘язками. І тут бац – зміни. Тут раптом все почали ставити з голови на ноги. І хто ж на те зголоситься, коли за багато років знайдено складний, хиткий, але все ж баланс лайна в природі (закреслено) інтересів? І об‘єднуються в смертній боротьбі проти ворогів того балансу – вода і масло, лід і полум‘я, дисиденти і влада, інтелігенти і «атошники». Співробітники, що керівництво зробило їх рабами – піднімаються на захист свого рабства: сьогодні влаштували виступи на сесіях міської та обласної рад, з одною наскрізною темою: «рятуйте!»

Колишні герої, що без остраху боролися ще з радянською владою – тепер принизливо очикують на владу по аеропортах і віддано цілують руки, прохаючи про допомогу.

Справді шанована частина Львівської інтелігенції підписує листа на підтримку фарисейства – купівлі ефіру з благими намірами.

Пів-сотні маргіналів сьогодні в ранці влаштували прорив на теріторію компанії, брудно і брутально ображаючи нових очільників компанії, що несуть зміни. Львівська поліція при тому має свій інтерес: а найміть нас на комерційній основі – тоді захистимо».

Підсумував свій допис Зураб Аласанія словами: «Львів – ти таки неперевершений. Ти не прагнеш змін – але зміни прагнуть тебе. Вони вже прийшли».

Нагадаємо, що на сьогоднішній сесії ЛМР керівники Львівського обласного радіо та телебачення виступили з критикою реформи суспільного мовлення.