Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Організатори заходу, Alternative Energy club, розповіли про перспективи альтернативної енергетики на Львівщині, зокрема про виробництво біогазу. Метою конференції було залучення інвесторів зацікавлених у впровадженні енергозберігаючих заходів, економії витрат та удосконаленні компанії.

Провідною темою заходу став енергетичний ресурс, давно популярний у Європі, біогаз. Спікери розповіли про завод, який робитиме паливо із відходів: сільськогосподарських, виробничих та ін. Під час конференції організатори зазначили, що Львівщина сприятливий для альтернативної енергетики регіон, через безпосередню близькість до Європи та поклади енергоресурсів.

Глядачам також показали презентацію у вигляді проекту-візуалізації майбутнього заводу біогазу. Акцентували увагу присутніх на плюсах такого виробництва: енергетичній незалежності регіону, вигоді для інвесторів (прибутку), екологічності цього виду альтернативного енергоресурсу.

На заході представили 5 реалізованих проектів з енергоефективності у промисловості, кожен з яких було оцінено експертами.