Як повідомляє The Huffington Post, 59-річний чоловік випадково наступив на пастку для крабів.

Після цього в нього на нозі залишився лише маленький слід, схожий на укус комахи. Однак за кілька годин поранене місце почало кровоточити, на ньому з'явився величезний пухир.

Конєцкі звернувся в лікарню. Медики виявили в його крові бактерії під назвою Vibrio vulnificus. На наступний день після зараження бактерії спричинили гниття м'язових тканин і уразили нирки Конєцкі. В понеділок заражений пацієнт помер.

«Лікарі намагалися його врятувати. Вони спробували боротися з інфекцією різними антибіотиками, однак жоден з них не подіяв», - розповіла сестра дружини Генрі – Деббі. За словами лікарів, бактерії Vibrio vulnificus живуть в солоній воді і відносяться до того ж виду, що і збудники холери.

У людей зі здоровим імунітетом вони викликають криваву діарею. Однак в пацієнтів, які страждають від хронічних захворювань внутрішніх органів, не рідко відбувається зараження крові бактеріями.

В Флориді за цей рік сталося щонайменше 29 заражень бактеріями Vibrio vulnificus, які призвели до смерті пацієнтів.

Шкідливі бактерії є не лише на пляжі у солоній воді. Небезпечна пліснява масово розмножується в побутовій техніці, повільно вбиваючи і отруюючи людей.

Джерело:ТСН