Як повідомляє KTLA-TV, інцидент стався в населеному пункті Ла Кресент-Монтроза у вівторок, 10 квітня. В результаті зустрічі з твариною чоловік не постраждав.

В анотації до відео сказано: «Ніколи не пишіть смс коли гуляєте по вулиці, ви можете зіткнутись з ведмедем в будь-який час».

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Rna_MM3fsN0?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Під відео лідирує коментар «І ви досі кажете, що російські ведмеді розгулюють вулицями».

За наявною інформацією, відомості про появу ведмедя на вулицях з житловими будинками надійшла в поліцію ще вночі. Днем ведмідь потрапив в об'єктив відеокамери, стежила за те, що відбувається в районі з вертольота. Камера зафіксувала прогулянку ведмедя по вулиці, а також наближення до нього людини.

На відеозапису події видно, що чоловік не помітив ведмедя - американець був захоплений написанням SMS-повідомлення, і тому рухався в бік дикої тварини, ні про що не підозрюючи. Побачивши ведмедя, чоловік кинувся тікати. Тварина ж поставилося до появи людини спокійно.

Весь той час, що ведмідь, вік якого фахівці оцінили приблизно в три роки, знаходився на вулиці, за його пересуваннями стежили з вертольота. В кінцевому підсумку співробітникам управління у справах рибальства та полювання вдалося тимчасово приспати ведмедя і відвезти його назад в дику природу.

Імовірно, спійманий ведмідь вже кілька разів приходив до населеного пункту. Наприклад, у березні він забрався в гараж та скоїв наїзд на що стояв там холодильник - тварина знайшло упаковку тефтелькою і з'їло їх.

Джерело: Lenta.ru