Яскравий бій відбувся на турнірі з єдиноборства UFC Fight Night 183 між представниками напівсереднього дивізіону Хаосом Вільямсом та Абдулом Разаком Альхассаном. Бійці провели на канвасі лише 30 секунд після чого останній був відправлений у глибокий нокаут, повідомляє Спорт.ua.

Бійці вийшли в октагон у Лас-Вегасі. Зі старту обидва спортсмени намагались знайти оптимальну дистанцію для атак. Швидше це зробив представник США. Знайшовши потрібний момент він потужно вдарив правим прямим у підборіддя ганця та кинувся добивати суперника.

Боєць з Гани без свідомості впав на канвас, але Вільямс хотів продовжити атаку, проте своєчасно втрутився рефері, зупинивши бій. Суддя зарахував американцю перемогу нокаутом вже на 30-й секунді протистояння.

Абдула Разак Альхассан ще 10 хвилин лежав без тями. Святкування Хаоса Вільямса було яскравим. Спершу спортсмен зробив сальто, а згодом показав погрозливі жести. Це все відбувалось в той момент, коли суперник все ще досі не міг прийти до себе.

У інтерв'ю після бою Хаос був лаконічним: "Нічого особистого, просто покарання".

Боєць з США, який до цього поєдинку провів лише один бій в UFC. Коли у лютому за 27 секунд відправив у нокаут Алекса Мороно. Ця перемога дала змогу спільноті змішаних єдиноборств звернути на американця увагу.

https://twitter.com/UFCNews/status/1327792831772065792