Лікарі називають це «світовим рекордом», пише The Telegraph.

Емма Рен Гібсон народилася у Теннесі в родині Гібсонів після того, як вони вирішили «взяти» дитину з банку сперми. Пара дізналася, що зародок був заморожений майже два з половиною десятиліття тому, тільки після того, як він вже був імплантований у жінку.

Теннесі Гібсон, якій зараз 26 років, прокоментувала цю ситуацію: «Я була просто в шоці, коли дізналася про вік ембріона. Ми могли би бути кращими друзями, якби вона народилася в 1992».

Пара, яка сім років тому скріпила себе узами шлюбу, наважилась на усиновлення ембріонів, оскільки у 33-річного Бенджаміна був кістозний фіброз, що викликає безпліддя у більшості чоловіків, які страждають від цього.

Спочатку вони доглядали за дітьми, але замислилися над прийняттям ембріона, коли батько місіс Гібсон запропонував їм це.

Після проходження серії випробувань та отримання схвалення держави для прийняття, вони були встановлені для процедури імплантації в березні, але спочатку їм довелося домовитися про донора. У містера і місіс Гібсон було два тижні, щоб прочитати профілі 300 донорів і прийняти рішення. У підсумку вони знайшли донора, який залишив ембріон в 1992 році.

Однак, згідно з американськими правилами, компанії повинні повідомляти тільки про результати вагітності ембріонів, які вони використовують, а не про вік, так що ця інформація не може бути перевірена.

 

«Вголос»