48-річна зірка показала шрами, які отримала в битві зі страшною хворобою та розповіла про свій непростий шлях до зцілення, пише The Mirror.

Для чорно-білої фотосесії тіло Анастейші вкрили малюнками та написами: "Сила, яку я ніколи не думала, що маю", "Ласкаво просимо до моєї правди" тощо.

Як пояснила співачка, для неї було важливим, щоб саме вона показала світові свої шрами, а не папарацці потай сфотографували її понівечене тіло та зробили з цього жовту сенсацію.

"Якби шрами сфотографували папарацці, я би відчувала, що мене соромлять, але маючи змогу представити їх отак, я почуваюся надзвичайно впевнено", - поділилася Анастейша.

"Я сердилася на них – сердилася за те, які вони великі, але також я зрозуміла чому мені треба пройти через усі ці фізичні зміни. Мої шрами – частина мого шляху та нагадування про все, через що я пройшла під час моєї мастектомії", - додала зірка.

Ця фотосесія, а ще участь у танцювальному шоу допомогли Анастейші повернути відчуття жіночності, яке відібрала в неї хвороба.