Провідні американські компанії, які відновлюють економічну діяльність на тлі послаблення карантину, почали самостійно проводити тестування своїх працівників на COVID-19.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

"У великих компаніях починає вводитися режим тестування на COVID-19 – у зв'язку з тим, що вони намагаються відновити бізнес-діяльність та запобігти інфекції на робочих місцях", – зазначається в публікації.

Зокрема, повідомляється, що один з провідних м'ясовиробників Smithfield Foods, автомобільний гігант Ford Motor, а також компанія у сфері охорони здоров'я UnitedHealth Group почали тестувати своїх співробітників у спеціально встановлених наметах або у клініках. Крім того, працівники цих компаній отримують тестові набори поштою.

"Тестування, поєднане з обов'язковим носінням масок, а також соціальним дистанціюванням на роботі, має захистити персонал і забезпечити керівництво компаній інформацією про наявність вірусу", – вказує видання.

Як повідомлялося, Держсекретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео заявив, що пандемія коронавірусу в світі завдала збитків на 9 трильйонів доларів.