1. Верховна Рада України має прийняти рішення про розпуск Верховної ради Криму та Кабінету Міністрів Криму.

2. Верховна Рада України конституційною більшістю голосів повинна прийняти рішення про ліквідацію Кримської Автономної Республіки, як форми, яка несе загрозу сепаратизму, не відповідає Конституції України, загрожує суверенної цілісності та національної безпеки і є інструментом в руках терористичних бандформувань, які напряму підтримуються Російською Федерацією та іншими світовими центрами тероризму.

3. Необхідно прийняти закон про ліквідацію позаблокового статусу України і негайно подати заявку на вступ до НАТО, як механізм захисту національного суверенітету та реалізації положень Будапештського меморандуму.

4. Необхідно негайно конституційною більшістю голосів проголосувати за Римський протокол, подати позов до Гаазького трибуналу. Римський статут почне працювати в Україні після внесення відповідних змін до Конституції України.

5. Треба зняти всі прикордонні війська із західного кордону і перекинути на східний. Те ж стосується і митниці. Всі війська , які є в наявності в Західній і Центральній Україні треба перекидати на східний кордон.
6. Необхідно ввести візовий режим з Російською Федерацією.
7. Національний банк має прийняти рішення про позбавлення російських банків ліцензії.
8. Всі російські військові формування мають бути видалені з території України.
9. Необхідно забрати у російського бізнесу всі наші обленерго та інші стратегічні підприємства .
10. Необхідно ввести Збройні Сили України в степовий Крим.
11. Необхідно почати проводити з НАТО спільні навчання.
12. Американські кораблі повинні почати навчання в Чорному морі і вишикуватися  від Новоросійська до Севастополя, також повинні зайти французькі, італійські та іспанські кораблі і почати навчання в Чорному морі. До Босфору повинен підійти американський авіаносець «Джордж Буш».
13. Треба провести відлов всіх російських командос і вислати їх з країни.

«А якщо Турчинов не може мобілізувати армію, то його треба негайно вигнати із займаного поста і знайти того главу Верховної Ради, який зможе керувати цим процесом, оскільки вибори треба проводити в грудні, інакше вони будуть не легітимними. Турчинов нам не потрібен до грудня, це слабкий керівник, сектант. Нам потрібен на цьому посту православний ортодоксальний християнин і український патріот - націоналіст.

Тим більше нам не потрібні люди, які неодноразово були помічені в корупційних схемах», – сказав Соскін.