Американські митники виявили незвичайну знахідку, коли проводили вибіркову перевірку канадської поштової вантажівки, – банку із людським мозком.

Банку знайшли, коли вантажівка перебувала на мосту Blue Water Bridge, який з’єднує Мічиган і канадську провінцію Сарнію, повідомляє ВВС з посиланням на Митну і прикордонну службу США (CBP).

Вона містилася всередині вантажу з написом “древній навчальний зразок”.

Поштове відправлення зробили з Торонто, а прямувало воно в Кеношу, штат Вісконсин.

“Відкривши відправлення, співробітники CBP знайшли пакунок зі зразком мозку людини, що містився у скляній прозорій банці без будь-яких документів на підтвердження законного ввозу в США”, – йдеться у повідомленні відомства.

За словами директор порту CBP у регіоні Майкла Фокса, у США існують жорсткі правила видачі дозволів на імпорт вантажів, “на зразок такого”.

Це не перша дивна знахідка, виявлена прикордонниками США.

2014 року прикордонні інспектори Міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса вилучили 67 живих гігантських африканських равликів на шляху з Нігерії до Каліфорнії.

Цих масивних молюсків, заборонених у США, згодом спалили, бо вони можуть переносити шкідливих паразитів.

2006 року вилучили вісім тонн доісторичних скам’янілостей, зокрема яйця динозавра, які були перевезені контрабандою з Аргентини.

Як відомо, нещодавно прикордонники не пропустили в Україну російських пропагандистів у сфері блогерства та журналістики.