Американську акторку Фелісіті Хаффман, яка найбільш відома за роллю в серіалі “Відчайдушні домогосподарки”, засудили до 14 діб в’язниці. Вона визнала, що дала хабар за вступ доньки до вишу.

Окрім того, Хаффман заплатить 30 тисяч доларів штрафу, а також 250 годин проведе на громадських роботах, повідомляє ВВС News.

56-річна акторка заплатила 15 тисяч доларів, аби підтасувати результати вступних екзаменів доньки.

“Немає жодних виправдань для моїх дій. Я хотіла б ще раз вибачитися перед своєю донькою, чоловіком, родиною і всією освітньою спільнотою за те, що я зробила”, – йдеться в заяві Хаффман.

“Особливо я хочу вибачитися перед студентами, які щодня старанно працюють, аби вступити до коледжу, та їхніми батьками, які приносять величезні жертви, щоб підтримати своїх дітей, і роблять це чесно”.

“У своєму відчайдушному намаганні бути хорошою мамою я переконала себе в тому, що все робила правильно”, – додала Хаффман.

За її словами, донька нічого не знала про підтасування результатів вступу.

“Вона подивилася на мене зі сльозами на очах і запитала “Чому ти не вірила в мене? Чому ти не подумала, що я можу вступити сама?”. Я не знала, що їй відповісти”, – каже акторка.

Суддя Індіра Талвані сказала, що повірила у те, що Хаффман усвідомила власну провину, але “намагання бути хорошою мамою не виправдовує того, що вона зробила”.

Прокурори просили для акторки місяць ув’язнення і 20 тисяч доларів штрафу.

Як відомо, федеральна прокуратура США висунула звинувачення кільком десяткам осіб у зв’язку зі злочинною схемою на суму 25 мільйонів доларів, яка дозволяла багатим американцям за гроші влаштувати дітей у престижні виші, в тому числі у Єльський, Джорджтаунський та Стенфордський університети.