Про це пише видання «Aviationweek».

"Згідно з розрахунками розробників, на складання і розкладання крила буде йти не більше 20 секунд. У крайніх положеннях рухливий сегмент буде фіксуватися спеціальним запірним механізмом", - йдеться у публікації.

Складное крило ніколи серійно не встановлювалося на цивільні літаки, хоча серед бойових літаків морської авіації воно поширене.

Довжина ділянки консолі крила серійного Boeing 777X, що складається, матиме близько 7,3 метра. При складених закінцівках розмах крила лайнера складе 64,5 метра, а з розкладеними — 71,8 метра.

Наразі американський концерн проводить випробування "голого" сегмента крила, без встановлених на нього додаткових елементів і панелей. Ділянку, що складається, поки що приводять в рух за допомогою спеціальної установки, а не внутрішнього приводу крила. Метою випробувань на початковому етапі є перевірка роботи запірного механізму.

Boeing займається створенням складного крила для пасажирських літаків з початку 1990-х років. Тоді їм планувалося оснастити літаки Boeing 777, щоб вони могли використовувати ангари застарілих DC-10. В основу механізму складання та замикання була покладена система палубного штурмового літака A-6 Intruder.