Про це він заявив під час брифінгу в Українському кризовому медіа центрі, передає «Укрінформ».

«Якщо з певних причин Президент (Обама – ред.) не прийме такого рішення (хоча ми його всіляко до цього закликаємо), вже 12 листопада розпочнеться нова сесія Сенату і мій Комітет докладе усіх зусиль, щоб Україна таки отримала необхідне озброєння», - запевнив Інхоф.

За його словами, це питання вдасться вирішити протягом найближчих трьох тижнів.

«Рішення може бути прийняте щонайшвидше за 4-5 днів, але не пізніше, ніж за два з половиною тижні».

Сенатор повідомив, що міністр оборони Степан Полторак передав йому перелік високоточної зброї, необхідної Україні.

«Під час зустрічі я попросив міністра оборони надати мені точний перелік оборонного озброєння, яке Україна потребує для подолання сучасних загроз. Я отримав такий список та везу його назад в США до нашого Комітету», - сказав він.

Інхоф уточнив, що, оскільки мова йде про оборонне озброєння, для його надання Україні не треба приймати жодних змін у законодавство чи проходити складні процедури.

Водночас голова Комітету з питань озброєння наголосив, що можливості США не безмежні, хоча Штати хочуть якомога більше допомогти Україні.

«Ситуація не є такою, що Україна надає список своїх побажань і ми його повністю вдовольняємо. Ми надамо те, що зможемо, враховуючи наші обмежені ресурси і прагнення бути максимально корисними нашому кращому другу – Україні», - підсумував сенатор.

Нагадаємо, у листопаді Україна сподівається отримати статус особливого партнера США поза НАТО.