Таку позицію висловила в вівторок у Вашингтоні помічник державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд, передає «Укрінформ».

«Ми підтримуємо свободу слова. Телеканал Russia Today працює так, як і інші телеканали на території США», – зауважила представник держдепу.

Вона не стала перебільшувати масштаби впливу RT на американців. «Достатньо лише поглянути на зовсім крихітну аудиторію Russia Today в Сполучених Штатах, щоби розуміти правильно те, що відбувається», – підкреслила вона. При цьому Нуланд зазначила, що в США для того, аби збільшити аудиторію, потрібно мати «динамічний ринок ідей».

Водночас помічник держсекретаря наголосила, що адміністрація США застосовує інші важелі тиску на політику уряду Росії з метою стримування агресивної поведінки, «в тому числі санкції».

Минулого тижня голова Ради керуючих з питань мовлення США (BBG, Broadcasting Board of Governors) Ендрю Лак порівняв вплив телеканалу Russia Today з діяльністю екстремістської організації «Ісламська держава». У цьому зв'язку він зазначив, що його служба «здатна зробити свій внесок у боротьбу з цими викликами». Це спричинило бурхливу реакцію російських ЗМІ, які опинилися перед загрозою обмеження мовлення за кордоном.