Про це повідомляє «ТАСС».

Згідно з бразильським законодавством, остаточне рішення про висунення звинувачень повинен ухвалити суд.

Раніше американські плавці заявили, що їх пограбували. За їхньою версією, таксі, в якому вони перебували, зупинили кілька озброєних людей, що представилися співробітниками поліції. Один із зловмисників показав плавцям значок поліцейського і зажадав вийти з автомобіля, після чого злочинці забрали гроші.

Спортсмени говорили, що були в стані алкогольного сп'яніння і не змогли пригадати, на якому таксі вони їхали, де і в який точно час стався інцидент.

Утім поліція з'ясувала, що рано вранці в неділю, 14 серпня, Лохте, Фейґен, а також Джек Конгер і Гуннар Бентц зупинилися на АЗС в Барра-да-Тіжука, передмісті Ріо. Намагаючись увійти в туалет, вони зламали двері, після чого були змушені заплатити за це менеджеру заправки.

Поліція, побачивши ознаки лжесвідчення, вирішила затримати спортсменів для подальших пояснень, але Лохте встиг покинути Бразилію і повернутися в США. Про місцезнаходження Фейгена не повідомляється. Конгера і Бентца зняли з рейсу ввечері в середу, 17 серпня. Однак, за останніми даними, вони не відповідатимуть перед судом, оскільки раніше не давали свідчень в поліції.