Засновники компанії, два американських аерокосмічних інженери, збираються таким чином здешевити виробництво ракет в 10 разів, пише TechCrunch, – передає Укрінформ.

Творці Relativity Space – це колишній фахівець компанії Blue Origin Тім Елліс і Джордан Нун, який раніше працював в SpaceX. Вони вважають, що створення ракети за допомогою 3D-друку в перспективі «неминуче» і хотіли б бути одними з перших в цій сфері.

Строго кажучи, Relativity Space не вигадували ідеї друку компонентів ракети на 3D-принтері: ця технологія доступна і зараз, але процес йде повільно і коштує набагато дорожче, ніж інші технології. Але стартап пішов шляхом створення своїх власних 3D-принтерів з нуля. Такі принтери будуть досягати шести метрів у висоту і зможуть створювати паливні баки ракети протягом декількох днів.

Таким чином, в разі успіху стартап зможе надрукувати свою ракету всього за місяць. Для порівняння: людям для створення подібного апарату зараз потрібно в кілька разів більше часу.

До 2021 року Relativity Space має намір налагодити випуск тридцятиметрових ракет з вартістю запуску в районі $10 мільйонів. Це приблизно в десять разів менше, ніж витрачається не будівництво ракети зараз.

 

«Вголос»