Про це заявили у вівторок в Білому домі з посиланням на представника приватної військової організації «Грейстоун», повідомляє «Українська правда».

«Я можу вказати на заяву компанії («Грейстоун») про те, що ця інформація не відповідає дійсності», – сказав представник Білого дому Джей Карні на прес-конференції.

Як повідомлялося, МЗС РФ заявило 7 квітня, що в південно-східні райони України, в тому числі в Донецьк, стягуються підрозділи внутрішніх військ і Національної гвардії України «за участю бойовиків незаконного збройного формування «Правий сектор».

«Особливу тривогу викликає та обставина, що до цієї операції підключені близько 150 американських фахівців з приватної військової організації «Грейстоун», переодягнених у форму бійців підрозділу «Сокіл», – підкреслили в російському зовнішньополітичному відомстві.

Тим часом, американське видання «Уолл-стріт джорнел» повідомило з посиланням на представника «Грейстоун» Коріну Тейлор, що фахівці компанії не працюють в Україні.

«У нас ніхто не працює в Україні, ми також не плануємо відправляти когось у регіон», – заявили в компанії.

Як повідомляв «Вголос», 7 квітня МЗС Росії зробило заяву щодо подій в Україні – 150 американських військових придушують сепаратистів на Сході України.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ зміцнило свої підрозділи у Харківській, Донецькій і Луганській областях силами з інших регіонів країни, і готове дати відсіч будь-якій агресії.