За їхніми даними, на виробництво продуктів харчування для американців йде 10% паливно-енергетичного балансу США, посіви та підприємства займають 50% площі країни і споживають близько 80% запасів прісної води, проте кожна людина щомісяця викидає близько 9 кілограмів їжі.

Американці, таким чином, щорічно викидають продуктів на 165 мільярдів доларів, а 25% прісної води і величезна кількість непотрібних хімікатів, енергії та ресурсів землі витрачаються даремно. Більше того, майже вся недоїдена їжа в підсумку опиняється на звалищах, на які припадає майже 25% викидів метану на території США.

У NRDC дійшли висновку, що скорочення втрат їжі хоча б на 15% допомогло б щорічно нагодувати більше 25 мільйонів американців - кожному шостому жителеві країни не вистачає повноцінного харчування. Активісти впевнені, що, беручи до уваги, скільки зусиль і ресурсів витрачається на вирощування та виробництво їжі, необхідно використовувати продукти максимально ефективно.

Середній американець, за даними NRDC, викидає в 10 разів більше їжі, ніж житель Південно-Східної Азії, і в 50 разів більше, ніж житель США в 1970-х роках. Захисники природи вважають, що у людей є шанс навчитися використовувати продукти ефективніше, якщо вони вже жили так у минулому.

Як приклад активісти наводять Велику Британію і Євросоюз загалом, де було проведено дослідження, спрямовані на вирішення цієї проблеми. У січні поточного року Європарламент ухвалив резолюцію, згідно з якою до 2020 року кількість викинутої їжі має скоротитися на 50%, і оголосив 2014 «Європейським роком проти харчових відходів».

У Британії впродовж останніх п'яти років проводиться громадська компанія «Люблю їжу, ненавиджу відходи». 53 провідних роздрібних мережі королівства домовилися знизити кількість їжі, яка викидається при готуванні. За цей час кількість харчових відходів у домогосподарствах Британії скоротилася на 18%.

А поки американці викидають величезні об'єми їжі, за квітневими даними Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) близько мільйона дітей у африканському регіоні Сахель, смузі савани на південь від Сахари, опинилися перед загрозою голодної смерті.

Торішній голод у східній Африці забрав життя сотень тисяч людей. З метою уникнення повторення катастрофи, гуманітарні організації тоді закликали зібрати лише 250 мільйонів доларів на допомогу постраждалим від продовольчої кризи країнам, до яких, зокрема, входять Нігер, Нігерія, Малі, Буркіна-Фасо, Мавританія, Камерун, Чад та Сенегал.

Джерело: bfm.ruua.euronews.com