Під стінами Верховної Ради проходить акція протесту Патріотичної партії, Партії Правозахисту, Партії анархістів і ряду інших з вимогою скасувати в законі про вибори народних депутатів норми, що стосуються прохідного бар'єра для партій і грошової застави для учасників виборів.

Близько 50 учасників акції протесту тримають плакати з гаслами "Виборчий бар'єр - крадіжка голосів виборців", "Грошова застава на виборах - шахрайство в законі", "Геть приватизацію парламенту", "Бар'єр завжди тоталітарний".

Як повідомив лідер Патріотичної партії Микола Габер, метою протесту є подальший розвиток демократії в Україні і чітке дотримання норм Конституції, відповідно до якої кожен громадянин має право брати участь у виборах і бути обраним. На думку Габера, виборчий бар'єр і майновий ценз перешкоджають реалізації цього права. У випадку скасування відповідних норм виборчого законодавства, вважає лідер партії, парламент буде природно структурований. Габер відзначив, що раніше вже проводилися подібні акції протесту і їхніх учасників передавали свої вимоги в секретаріат президента, однак відповіді не одержали дотепер.

І-Репортер з посиланням на Інтерфакс