Кандидат в Президенти України, лідер ПППУ Анатолій Кінах вважає, що останні пенсійні надбавки порушили соціальну справедливість.
Про це він заявив 26 жовтня на зустрічі із виборцями у Львові.
„Останні пенсійні надбавки зруйнували зв’язок між розміром пенсій і стажем і кваліфікацією людини, тобто грубо порушена соціальна справедливість”, — сказав він. За його словами, людина, яка все життя працювала в школі, на заводі, в полі отримує таку ж пенсію як і та, що була невідомо де все життя.
На думку Анатолія Кінаха, підвищення пенсій — це спроба часткової компенсації того зростання цін, яка відбулася за останні 1,5-2 роки.
Анатолій Кінах назвав останні пенсійні надбавки примітивною спробою купівлі голосів виборців.
„На всіх рівнях я говорю, що необхідно підвищувати реальну заробітну плату і пенсію, бо це основа, але це необхідно робити не популістськими засобами, не ображаючи людей”, — зазначив він.
13 жовтня голова Тимчасової слідчої комісії ВРУ з розслідування обставин отруєння кандидата у президенти Віктора Ющенка Володимира Сівковича подав позов до суду на народного депутата Петра Порошенка за звинуваченням у брехні. Він вимагає, щоб Петро Порошенко вибачався перед ним в ефірі „5-го каналу”. Зусиллями Володимира Сівковича були заблоковані банківські рахунки "5-го каналу"..
25 жовтня о 21.00 год. журналісти каналу розпочали голодування, протестуючи проти тиску на них.
Сьогодні, 26 жовтня Анатолій Кінах перебуває з передвиборчою поїздкою у Львівській області. На Львівщині він проведе зустрічі з жителями Львова, Дрогобичі та Самбора.
27 серпня кандидат в Президенти України, лідер ПППУ Анатолій Кінах розпочав пердвиборчий тур областями України. Він вже побував у більшості областей Центральної та Східної України.
10 липня Анатолія Кінаха висунуто кандидатом в Президенти України третім з’їздом Партії промисловців і підприємців України.