Зіграв фактор майстерності, - каже Анатолій Степанович. - «Десна» за класом набагато сильніша команда. Ми вибрали тактику грати «другим» номером. Перший тайм вона спрацьовувала, а у другому таймі наші молоді футболісти фізично підсіли. Завдяки досвіду та виконавчій майстерності «Десна» забила голи і ми програли.

Дімітрі Пачкорія після гри сказав, що фізично було важко витримати увесь матч. Команда зараз не в найкращому фізичному стані?
Після гри футболісти шукають якісь виправдання. Те, що ми програли цю гру, є багато складових.

Чому «Скала» грала не в оптимальному складі? Чому, скажімо, не грав воротар Василь Шпук? 
У нас триває ротація складу. Ми даємо можливість зіграти усім футболістам. Щодо Шпука, то у нього завершується контракт зі «Скалою». У нього є попередня домовленість з іншим клубом. Ми поставили Єгора Плюснова, адже дивимося уже у майбутнє. Я б не сказав, що він зіграв невдало. Єгор грав так як на сьогоднішній день він був готовим. У нього не було ігрової практики на такому рівні.

Лінія оборони також виглядала не так як зазвичай…
Петрові Стасюку ми дали відпочино, а Юрій Антонів на даний момент травмований, тому що мали на сьогоднішній день, те і виставили. 

А Тимур Рустамов?
Нагрвали на цю позицію Стасюка. Він – молодий гравець, однак футболу уже наївся. А в Рустамова уже є варіанти на трансфер в закордонні клуби. Ми не списуємося Шпука та Рустамова, а даємо пограти іншим. Василь та Тимур ще будуть востербувані у «Скалі». Загалом, ми стараємося дати пограти усім. Гра з такою хорошою командою як «Десна» одарзу дає зрозуміти де у нас слабкі місця.

У другій половині гри «Скала» гра від результату першого тайму?
Ми виконували план на гру. На жаль, у другому таймі була втома і футболісти не встигали. У команди суперника вийшов 12-ий номер (Єгор Картушов – Авт) і він зробив всю гру.

Сьогодні під час гри до Вас підбігали футболісти. Що відчували?
Я їм сказав, що вони грали серцем. Можливо, ще немає такої майстерності і холодної голови, якої б хотілося, однак вони грали серцем. Звісно, приємно, коли до мене підбігають гравці після того як забили гол. Якщо є взаємозв’язок футболіст-тренер це дуже добре.