Капітан збірної України Анатолій Тимощук прокоментував рішення ФІФА покарати національну команду матчем при порожніх трибунах.


Як ви сприйняли звістку про те, що збірній України чи не ключовий матч відбірного циклу доведеться грати без глядачів?

Це дуже образливе і несподіване рішення. Сподіваюся, що ФФУ докладе максимум зусиль для того, щоб пом'якшити це покарання. Нас очікує гра, в якій фактично вирішиться доля путівки на чемпіонат світу. Грати при порожніх трибунах в тому місті, де нас дуже добре підтримують, не дуже б хотілося. Але раз таке є, то нам доводиться розплачуватися за чиїсь помилки або неправильні кроки, які зробили люди, які відповідають за дисциплінарне покарання.


Ви неодноразово підкреслювали, що футбол - поза політикою. А своє особисте ставлення до Степана Бандери можете висловити?

А чого її висловлювати? У кожного є свої відносини до якихось людей. Є історичні моменти, факти. Щоб їх коментувати, потрібно перш за все їх вивчити і для себе сформувати певну позицію. Для нас найголовніше - це наша країна і збірна. Тому навіть при порожніх трибунах ми зобов'язані докласти максимум зусиль, щоб узяти в двох поєдинках, що залишилися, шість очок і домогтися виходу на чемпіонат світу.

Джерело: sport-weekend.com