Кандидат на пост президента України Андрій Чорновіл закликає представників блоку «Наша Україна» не критикувати молодшого брата Тараса у зв’язку з його рішенням стати радником прем’єр-міністра України Віктора Януковича з питань Львівської області, а вирішувати її нагальні проблеми. Про це ForUm’у повідомили в прес-службі Андрія Чорновола.
Андрій Чорновіл зазначає, що особисто йому прикро за деяких представників зазначеного блоку, які останнім часом дозволили собі багато критичних висловлювань у ЗМІ на адресу його молодшого брата Тараса. За словами Андрія Чорновола йому відомі подібні заяви голови Львівської обласної організації Народного Руху України Ярослава Кендзьора, керівника Львівського обласного штабу Віктора Ющенка Петра Олійника, лідера Львівської обласної організації Української народної партії Олекси Гудими.
Чорновола дивує той факт, що представників блоку „Наша Україна” обурило бажання його брата вирішувати проблеми Львівщини, які відчуває чи не кожен її мешканець. Адже, як нагадує Андрій Чорновіл, його брат, ставши радником нинішнього прем’єр-міністра, чітко пояснив своє рішення саме цим бажанням.

З іншої сторони - зазначає Андрій Чорновіл - дії, коли людину чи політика оцінюють не по тому, що він реально робить, а по тому, до якої політичної сили належить, стали для представників блоку „НУ” звичним явищем. Подібна логіка, на думку Андрія Чорновола, є згубною. Адже, якщо її дотримуватися, то виходить, що корупціонер, який, наприклад, підтримує Ющенка, є кращим за дійсно чесну людину, яка, наприклад, підтримує Януковича.