5 липня 2009 року концертна агенція "Імпровізація" запрошує на заключну частину Міжнародного літнього музичного фестивалю "Імпровізація" – концерт одного з найкращих піаністів світу Андрія Ґаврілова.

Андрій Ґаврілов зіграє такі твори Л. ван Бетховена: увертюру "Коріолан" та 2-й і 3-й концерти для фортепіано з оркестром. Прес-конференція з цим видатним музикантом, що виступав в усіх найкращих залах світу, чия біографія складається в основному з довгого списку нагород, а інтерв’ю – з епатажних заяв та неймовірних історій, відбудеться 3 липня 2009 р. о 13:00.

Довідка:

Андрій Ґаврілов народився в Москві 1955 р. 1974 р. у віці 18 років переміг у Міжнародному конкурсі ім. Чайковського, і того ж року відбувся його тріумфальний дебют на фестивалі у Зальцбургу, де він замінив Святослава Ріхтера. 1976 р. дебютував в Лондоні. 1978 р. відбувся його великий тур Європою з Берлінським філармонічним оркестром. До 1980 р. він виступив в усіх найбільших культурних центрах світу.

Між 1976 та 1990 рр. Андрій Ґаврілов отримав такі нагороди: EMI як найкращий музикант, сім міжнародних нагород, включно з Gramophone у 1979 р., Deutscher Schallplattenpreis у 1981 р., Grand Prix International du Disque de L'Academie Charles Crois у 1985 та 1986 рр., нагороду Міжнародної асоціації критиків (IRCA) у 1985 р., Premio Internazionale Accademia Musicale Chigiana (жюрі музичних критиків проголосило його найкращим піаністом світу) 1989 р., пам’ятну медаль "Людина року" від Ради міжнародних досліджень Американського біографічного інституту (ABI) як визнання за внесок в життя суспільства, а також від від ЮНЕСКО, Кембріджа, Французької музичної академії, та багатьох інших. 2000 р. Кембріджський університет вніс його ім’я в «Золотий зал слави».

У 1998 р. Андрія Ґаврілова обрано одним з найкращих піаністів Колекції двадцятого століття Philips Music Group. 2001 р. відбулося його тріумфальне повернення в Росію після 16 років життя за кордоном; він зіграв 4 концерти за один вечір в Московській консерваторії. З того часу він все частіше дає концерти у різних країнах світу, маючи все більший і більший успіх.

У Львові Ґаврілов дасть свій перший концерт у нашій країні (принаймні, музикант стверджує, що не пригадує інших своїх візитів до України).

Концерт Андрія Ґаврілова відбудеться 5 липня 2009 року о 19:00 у Львівському будинку органної та камерної музики (вул. Ст. Бандери, 8).