Андрію, чи сподобалася Вам гра Україна – Німеччина?

Так. Хоч у цій грі наша команда мало була з м’ячем, однак при цьому зуміла створити чимало моментів біля воріт суперника. Утім, не все так гладко у середній лінії, захисті. Не усі допомагали один одному у захисті. З виходом Назаренка команда перебудувалася, стала грати краще. Також хотілося, щоб форварди більше чіплялися за м’яч. Тоді б моментів біля воріт суперника виникало ще більше.

Хто найкраще зіграв у складі нашої команди?

Анатолій Тимощук. Євген Коноплянка також зіграв добре. В атаці був агресивним і приємно, що в нападі він приймав несподівані для суперника рішення. Утім, треба щоб в атаці і обороні грали усі футболісти. У цьому плані бачив певні недопрацювання. У нас дехто випадає. Загалом, вважаю, що Україна зіграла дуже хороший товариський матч. Наші гравці втратили перемогу, а не здобули нічию у грі з потужною командою.

Чого очікуєте від матчу з австрійцями?

Гадаю у цій грі будуть зміни у складі нашої команди. Олег Блохін дасть комусь відпочити, можливо, дасть зіграти тим, хто грав менше. З австрійцями, як і з німцями, буде непросто. Схиляюся до думки, що в цій грі не буде так багато голів як у грі Україна – Німеччина.

Як гратимуть суперники українців?

Не знаю. Я не бачив їхньої гри і мені відповідь на це питання дати складно. Їхня гра для мене загадка.

Що найголовніше для збірної України в цих товариських матчах?

Награвати склад і дивитися в майбутнє.

Як впливає на гру збірної те, що в обойму Блохіна через різні причини не можуть одночасно потрапити усі найсильніші футболісти?

Якщо сильний футболіст травмований чи хворий, це впливає на вибір тренера, на тактику, на силу команди. Це не проходить безслідно. На жаль, у нас не такий великий вибір футболістів як би цього хотілося.

фото: football-online.com.ua