Андрій Холявка зачитав вітальну адресу від голови Львівської обласної ради Олега Панькевича. У ній, зокрема, Олег Панькевич привітав спільноту Академії з видатним Ювілеєм і блискучими досягненнями і побажав "надалі рухатися вперед, спираючись на славні традиції, служити Красі, прославляти Львів та Україну".

Також заступник начальника управління з питань соціально-культурної діяльності Львівської обласної ради Андрій Холявка вручив Грамоти Львівської обласної ради чотирьом викладачам цього вищого навчального закладу: професорові кафедри художнього текстилю Тамілі Печенюк; доцентові кафедри графічного дизайну Богдану Пікулицькому; доцентові кафедри менеджменту мистецтва Лілії Шпирало-Запоточній; завідувачеві кафедри академічного живопису Ярославу Шиміну.

Викладачі відзначені Грамотами Львівської обласної ради, відповідно до розпорядження голови Львівської обласної ради Олега Панькевича, за значні заслуги у науково-педагогічній і творчій діяльності, високий рівень професійної підготовки і національно-патріотичне виховання студентської молоді, особистий внесок у розвиток культури і мистецтва Львівщини.