Яка ситуація з наповненням бюджету в коментарі  Вголосу розповів депутат Львівської міськради, представник комісії економічної політики Андрій Хомицький.

— Ситуація погана. В часи економічної кризи ставити такі завищені показники – дуже дивно. Відсоток виконання бюджету розвитку становить лише 18,7%, тобто на 80% він не до виконаний. План на 9 місяців в нас був 1,037 млрд. грн., то його виконано лише 194,5 млн. грн.

Всі доходи бюджету розвитку виконано тільки на 35%. При плані 235 млн. грн. ми отримали лише 61 млн. грн. Це теж дуже важлива інформація. При цьому, надходження від продажу майна комунальної власності виконано лише 60% - на січень-вересень план складав 108 млн. грн., а отримали лише 63 млн. грн. А з продажем землі – взагалі катастрофа! – виконання лише 8%. Тобто з запланованих 64 мільйонів ми отримали лише 5 млн. грн.

Чим це загрожує Львову?

Це загрожує тим, що ми будемо просити кошти з центрального бюджету, але не думаю що вони дадуть – самі розумієте - вибори. На що йдуть кошти з бюджету розвитку – це дороги, дитячі садочки, школи, на капітальні вкладення. Багато з того, що заплановано ми можемо не отримати. Думаю, ці видатки будуть покриватись за рахунок запозичень.

А яка загалом ситуація з наповненням бюджету – тобто і загального і спеціального фонду?

Разом по видатках виконання складає 60%, тобто теж маємо недовиконання – 40%.