Протистояти Андрію у 8-раундовому поєдинку буде Олександр Бенідзе (13-14-2, 6 КО), пише прес-служба "K2 Promotions".

31-річний грузинський боксер вже довгий час мешкає і тренується в Україні. Крім Грузії та України йому доводилося боксувати в Польщі, Швеції та інших країнах Європи.   На профі-ринзі Олександр провів 29 поєдинків, одержав 13 перемог, 6 з яких нокаутом. Жодного разу «Бено» не був нокаутований, а єдина дострокова поразка у тривалій кар'єрі грузина стала наслідком розсічення. Відмінними рисами Олександра є його непоступливість та стійкість.

З львів'янами Олександру вже доводилось боксувати: у різний час його суперниками були Віктор Плотніков та Костя Ровенський. Також Олександр зустрічався в ринзі з такими відомими українськими боксерами, як: Валерій Бражник, Дмитро Нікулін (двічі), Андрій Шаманський, Дмитро Семернін. Бражник та Шаманський, незважаючи на статус фаворитів до бою, перемогти Олександра так і не зуміли. 

В останній раз виходив в ринг у грудні минулого року. Бенідзе боксував з перспективним українським боксером Іллею Примаком. Олександр став першим боксером, який зумів пройти з Примаком повну дистанцію. 

Також відзначимо, що Бенідзе здобув репутацію відмінного спаринг-партнера для провідних бійців України та Європи. Так, він вже багато років спарингує із Максом Бурсаком. А кілька років тому в Туреччині «Бено» працював із Сельчуком Айдином.

"В мене буде достатньо часу, щоб подивитись відео суперника і під нього підлаштуватись. Я готуюсь до рейтингового поєдинку, але по тій самій програмі, що і до титульних боїв. Для мене немає різниці, чи це рейтинговий бій, чи бій за титул чемпіона світу. Я налоштовуюсь і готуюсь однаково.", - відмітив Андрій Котельник.