Враження від побаченого хороші. - починає розмову Андрій Котельник. - Це найбільша арена у нашому місті. Приємно, що вона європейського рівня і побудована у Львові. Усієї програми шоу я не бачив, оскільки перебував в під трибунних приміщеннях і чекав на свій вихід на сцену. Попри це, атмосфера свята та саме свято мені сподобалося. Вважаю, що це подія тисячоліття у нашому місті. Кращої арени, мабуть, уже не буде. У мене склалося враження, що був не у Львові, а десь за кордоном.

Андрію, можливо було щось, що тобі не сподобалося у відкритті.
Зауваження можуть бути в кожного. Утім, у мене не буде. В загальному усе нормально. Мені сподобалося усе.

Нікому не секрет, що окрім боксу, ти любиш футбол. Як оціниш споруду з ока футбольного вболівальника?
Супер. Звичайно, краще це зроблю, коли там будуть відбуватися футбольні матчі. Утім, на перший погляд скажу, що футбол дивитися буде зручно. Це справді стадіон європейського рівня.

Під час відкриття «Арени-Львів» організатори не подумали про національний гімн України. Що думаєш з цього приводу?
На мою думку, гімн мав би бути.

Чи правильно, на твою думку, запрошувати на відкриття стадіону американських зірок і витрачати при цьому немалі кошти? Можливо, краще запросити українських співаків.
Не хочу образити наших співаків, однак вони ще не на тому рівні, аби так співати так, як це робить Анастейша. Коли вони будуть зірками такого рівня, тоді так. У нас не часто є змога подивитися концерт Шакіри, Анастайші чи інших співаків. Вважаю, що це правильно.

Андрію, чи не зарано відкрили стадіон? Все-таки роботи ще далеко не завершені.
У наступному році уже починається чемпіонат Європи. Стадіон треба було відкривати, адже потім може бути мороз, сніг. Вважаю, що це зробили вчасно. Думаю, цей процес прискорить незавершені роботи. Ніхто ж не знав що буде далі з погодою, тому не хотіли ризикувати.

Чи не виникало в тебе думок провести свій боксерський поєдинок на новому стадіоні?
Усе реально. Плани такі є, утім як все складеться, сказати важко. Можливо, завершу тут свою кар’єру боксера-професіонала.