Нещодавно прилетів з Америки, – каже Андрій. – З промоутером Доном Кінгом домовився, що у березні наступного року проведу свій рейтинговий поєдинок. Це буде 8-10 раундовий бій у новій для мене категорії – 67 кг. Підготовку до цього поєдинку розпочину у Львові першого грудня. Хто буде суперником, наразі невідомо. Це питання проясниться у грудні. Утім, після даного поєдинку планую титульний бій в даній категорії.

Оскільки категорія до 67 кг є популярною, мій другий поєдинок швидше за все буде за звання чемпіона світу. Яка це буде версія, наразі сказати не можу. Загалом, протягом двох місяців я можу провести одразу два поєдинки. У мене була чимала пауза між боями. Треба спочатку себе перевірити у рейтинговому поєдинку. Можливо, і мій рейтинговий бій і буде центральним вечором боксу у Флориді. Утім, можливо, буде буде андеркартом поєдинку ще одного боксера Дона Кінга Джонсона (до 90 кг). Програма цього вечора ще не повністю запланована.

Петро Мисишин, менеджер Андрія Котельника: Дон Кінг був дуже задоволений, що Андрій вирішив перейти в нову вагову категорію (раніше Андрій боксував у категорії до 63,5 кг – Авт.). Як відомо, співпрацю з Доном Кінгом припинив Девон Александер. Американець також змінив свою вагу. Зізнаюся, ми зацікавлені, аби Андрій з ним зустрівся знову. Якщо не домовимось з Александером, можливий майбутній суперник – американець Андре Берто. Думаю,з кимось з них ми таки домовимось. А першого суперника Андрія в новій вазі, дізнаємось наприкінці грудня. Цей поєдинок швидше за все пройде у Флориді (США). Підготовка до цього бою триватиме також в Америці.

Андрію, чи були у твоїй кар’єрі такі великі перерви між поєдинками?

Протягом півтора року я тільки три місяці не тренувався. У моїй кар’єрі таке трапилося вперше. Утім, коли став чемпіоном світу, на ринг не виходив одинадцять місяців. Самі розумієте, що моя кар’єра уже на завершенні. Утім, планую ще рік боксувати. Поєдинки, які пропонував Дон Кінг після бою з Александером, мені не підходили.

Зокрема, бій з американцем Віктором Ортізом, який організували так, щоб тільки підняти Ортізу рейтинг. Ті умови мені не підійшли. А тут вечір боксу буде проводити Дон Кінг. А він зацікавлений у тому, щоб я перемагав. Тим більше, він зацікавлений у матчі-реванші між мною та Александером, оскільки Девон припинив з ним співпрацю. Він мені сказав, що бажає нокауту у цьому поєдинку. Звісно не мого (сміється).

Хто готуватиме тебе до наступного поєдинку?

Тренера змінювати не буду. Це Стейсі Маккінлі, який готував мене до бою з Девоном Александером.

Чи нема у тебе образ на Дона Кінга після останнього поєдинку в Америці? (судді «пограбували» Андрія Котельника, віддавши сумнівну перемогу Девону Александеру – Авт.)

Неприємно, коли в поєдинку, в якому ти переміг, судді забирають в тебе перемогу. Утім, радує мене, що люди знають хто переміг у цьому бою. А образ на Кінга у мене немає. Це потужна і серйозна людина. Якщо б кілька років тому мені б хтось сказав, що я буду з ним працювати, я б у це не повірив.

У свій час він пішов на усі ті умови, які я хотів. На цей період мав непогану пропозицію з Англії, а зараз пропонують співпрацю менеджери Сергія Дзінзірука. А суддівства боятися не варто. Від того ніхто не застрахований. Спорту уже давно політика. Виживає сильніший. Сам розумію на що йду.

З чим пов’язана зміна вагової категорії?

Десять років тримався в одній категорії. Останнім часом ганяти вагу було непросто. Інколи доводилося не харчуватися взагалі. Зараз буде набагато легше. Останні три з половиною кілограми зганяти було дуже важко. Коли на попередній бій приїхав до Америки, важив 76 кг, а боксував у вазі до 63,5. Протягом трьох місяців зігнав дванадцять з половиною кілограмів. Тоді була хороша пропозиція від Дона Кінга (бій проти Александера – Авт.), він неї відмовитися я не міг. А тепер не бачу сенсу повертатися у вагу до 63,5 кг.

Наступний бій у тебе буде рейтинговий. Чи означає це те, що він для тебе буде «прохідним»?

В Америці немає стільки «прохідних» боїв, як у Європі. Там можна очікувати чого завгодно. Утім, я на кожний бій налаштовуюся одинаково, незалежно чи то чемпіонський, чи то рейтинговий.

Інші відео можна переглянути тут.