В Америку вилітаю 28 липня, - починає розмову титулований боксер. - З Доном Кінгом планую домовитися про свій наступний поєдинок. Майже рік я не виходив на ринг, тому хочеться найближчим часом знову боксувати. Чесно кажучи, форму трішки втратив, однак є бажання повернутися на ринг. Здоров’я дозволяє. Зараз тренуюся кожного дня.

На зустріч з Доном Кінгом налаштований позитивно. Думаю, ми порозуміємось і про щось домовимось. Відповіді на усі питання зможу дати після зустрічі. Обговорювати моїх найближчих суперників наразі не варто. Якщо б я вів з кимось перемовини, я б цього не приховував. Були б у мене пропозиції, я б також про них розповів. Зараз у мене є надія, що Дон Кінг ще організує мені чемпіонські бої.

Андрію, ти уже майже рік не виходив на професійний ринг. Немає в тебе претензій до Дона Кінга щодо цього?

Претензії можуть бути до всіх. Так склалася ситуація. Він мені скаже, що після бою з Александером пропонував битися з Ортізом та Берто. Боксувати з такими суперниками через півтора місяці після поєдинку з Александером було б нелогічно. Такі умови мені не підходили.

Тривалі боксерські застої не заставлять тебе задуматись про завершення кар’єри?

Я себе добре почуваю. Яскраве цьому підтвердження – мій останній бій. До нього я також не боксував рік. Не зійду з рингу поки хтось у мене не виграє чесно. Щоб завершити кар’єру, я маю відчути, що я став набагато слабшим. Зараз моя кар’єра на завершенні, але про це говорити ще рано.

Знаю, що ти був присутній на поєдинку Кличко-Хей. Поділися враженнями від побаченого…

Щодо боксу, то я чекав більшого. А саме шоу вдалося на славу. На жаль, боксу як такого не було. Утім, чемпіонів не судять. Тепер брати Клички мають усі пояси. Зараз ера братів Кличків.

Андрію, Німеччина тобі майже як Україна. Впізнавали тебе?

Звичайно, мене не так впізнають як Кличків, однак після Америки не забули. У мене в Німеччині залишилося чимало друзів, з якими підтримую зв’язок.